Последние публикации

4 липня в Aalto Theater в Ессені відбулася урочиста церемонія вручення нагород Red Dot Design 2016. Однієї з найпрестижніших в світі нагород за дизайн, якою кожного року відзначають фірми — засновники нового напрямку в сфері дизайну. Переможця визначало міжнародне журі.

Компанія FAKRO, яка славиться своїми інноваційними, функціональними та естетичними товарами, була удостоєна цієї престижної нагороди. Red Dot Design – це „Оскар дизайну”, який отримало вікно для пласких дахів DEF DU6.

Слідуючи за сучасними тенденціями в сфері будівництва і промислового дизайну компанія FAKRO є автором понад 140 патентних заявок.

Ми знаємо, що сьогодні клієнт потребує функціонального та в той же час красивого товару, саме тому сучасний дизайн показує нам шлях при проектуванні нового товару – з гордістю підсумовує Вацлав Майох, керівник проектного відділу групи FAKRO.

У заході взяли участь більше 1 200 гостей з 57 країн світу. Серед виробників і дизайнерів були також присутні представники FAKRO – польського лауреата цьогорічного конкурсу. Гала-нагородження Red Dot Design має 60-річну історією, і є однією з найважливіших нагород в сфері промислового дизайну.

Інж. Гуннар Пішер, фахівець відділу дистрибуції та консультант архітекторів, підкреслив, що команді FAKRO, за допомогою вікна для пласких дахів DEF DU6, вдалося зробити величезний крок в сфері дизайну продукції і поєднати високу якість продукції FAKRO з високими естетичними вимогами.

Джерело: Компанія FAKRO
Інформацію розміщено на правах реклами

Последние публикации
 • Классификация фрезерных машин

  В современном мире новейших технологий и инноваций, обработка материала с помощью фрезерных станков, надолго и прочно заняла свою нишу в металлообрабатывающей и деревообрабатывающей отраслях. Эти машины нашли широкое... 
  [Читать полностью]

 • Диплом о высшем образовании

  Для того, чтобы найти престижную и высокооплачиваемую работу, обязательно нужно иметь на руках диплом о высшем образовании. Ранние браки и маленькие дети вряд ли способствуют получению качественного образования, поэтому... 
  [Читать полностью]

 • Выбираем квартиру в Одессе правильно

  Жить в Одессе, неподалеку от морского побережья, мечтает каждый второй житель нашей страны. Но, к сожалению, стоимость квадратных метров по карману далеко не каждому — она приравнивается к расценкам столичной недвижимости.... 
  [Читать полностью]

Оставить комментарий