Warning: session_start(): open(/home/welld/.system/tmp/sess_ero6jk2d3ul2fa89q20ih5tp23, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/welld/novodom.net/www/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
АНОНС: «Твій ідеальний Еко Дім» — конкурс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників | Строительный портал
Последние публикации


«Твій ідеальний Еко Дім» — збудуємо місто разом з REHAU

 Всеукраїнський конкурс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників від відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.


Створи 3
модель твого ідеального ЕКО будинку, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, а також труби REHAU, та стань одним з 3-х переможців, чиї роботи будуть експонуватися на території офісу компанії REHAU у Німеччині, або одним з 30-ти чиї роботи будуть експонуватися на території аеропорту «Бориспіль» та Центру української культури та мистецтва.

Минулого року відділ Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU започаткував Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії», який проходив в декілька етапів і кращі роботи за результатами голосування експертного Журі та FaceBook голосування були представлені на виставці в Національному заповіднику «Софія Київська». Результатом стало створення першого в Україні музею REHAU з усіма роботами Конкурсу.

«Цього року ми вирішили продовжити соціальну ініціативу та підтримати талановиту молодь України. Будучи соціально відповідальною компанією, ми завжди намагаємося запроваджувати цікаві проекти та конкурси. Протягом року ми намагалися створити проект, який би, з одного боку, продовжував Конкурс «Дитячі Мрії», а з іншого боку був зовсім іншим, більш привабливим та цікавішим. Ми вирішили підтримати талановитих студентів України і в 2016 році створили проект для майбутніх архітекторів, дизайнерів, будівельників та творчих особистостей. Сподіваємося, що завдяки даному Конкурсу Україна зможе відкрити нові таланти та реалізувати нові шедеври», говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

Всеукраїнський Конкурс Еко Будинків «Твій Ідеальний ЕКО Дім» — це конкурс для студентів вищих навчальних закладів перших-п’ятих курсів будь-якої форми навчання (денної, заочної, вечірньої). Всеукраїнський Конкурс відбудеться з 24 серпня по 15 листопада 2016 року. Роботи будуть прийматися з 24 серпня до 24 жовтня!!!

Всі роботи будуть представлені на https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya.

 

Що необхідно зробити для участі у Конкурсі:

1) Створити оригінальну 3D модель ідеального ЕКО будинку (за допомогою графічних програм або будь-яких матеріалів: дерево, папір, орг. скло, тощо).

2) Продемонструвати труби REHAU в даному будинку (потрібно показати креатив та творчий підхід автора до вирішення задачі).

3) Ознайомитися з Офіційними правилами Конкурсу на сайті http://www.rehau.uа.

4) Сфотографувати 3D модель, заповнити анкету та написати короткий опис до роботи.

5) Відправити пакет документів на адресу Anna.Kravchenko@rehau.com з поміткою «Твій Ідеальний ЕКО Дім».

6) Збирати лайки на сторінці https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya під фотографією Вашої роботи.

7) Чекати на результати FaceBook голосування та голосування Експертним Журі.

 

Голосування буде відкритим (найбільша кількість вподобань під кожною роботою), а також закритим (вибір Експертним Журі Конкурсу). До складу Експертного Журі входять: Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина),  Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS) та Андрій Пашенько (Архітектурна майстерня А. Пашенько ).

Всього буде обрано 30 півфіналістів, Конкурсні роботи яких будуть представлені на виставці у аеропорті «Бориспіль» та у Центрі української культури та мистецтв. Переможці отримають цінні призи, а три найкращі роботи будуть представлені на території офісу REHAU у Німеччині. Спеціальний приз  «Приз глядацьких симпатій» надасть авіакомпанія «МАУ».

З деталями Конкурсу Ви можете ознайомитися на сайті http://www.rehau.ua.


 

Куратор проекту:

Юлія Берге, Yuliya.Berge@rehau.com, +38  050 357 34 10

Джерело та фото: REHAU Україна

Последние публикации
 • Советы по выбору класса перфоратора

  В магазине «Эско» вы встретите большой ассортимент электрического оборудования, без которого не обойтись при проведении ремонтных, строительных и отделочных работ. Наибольшим спросом у покупателей пользуются перфораторы,... 
  [Читать полностью]

 • Как выбирать бензопилу

  Бензопила — это инструмент, который просто незаменим в саду, на даче и на приусадебном участке. Без этого агрегата не удастся осуществить подрезку кустов и деревьев, выкорчевать старый пень, спилить дерево и просто сделать... 
  [Читать полностью]

 • Как не ошибиться в выборе столичной недвижимости

  Приобрести собственное жилье в столице — мечта каждого жителя периферии. Ведь в Киеве средняя заработная плата в разы превышает ту, что получают работяги, живущие в иных областных центрах страны. Но, к сожалению, далеко... 
  [Читать полностью]

Оставить комментарий


Warning: Unknown: open(/home/welld/.system/tmp/sess_ero6jk2d3ul2fa89q20ih5tp23, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/welld/.system/tmp) in Unknown on line 0